LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to ht translation catalogue (10 entries)

en: Body
ht: Kò

en: On
ht: Ouvè

en: Search
ht: Chèche

en: Default
ht: Pa defo

en: Page
ht: Paj

en: Off
ht: Fèmen

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -
