LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: On
hu: Be

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Page
hu: Oldal

en: Off
hu: Ki

en: Published
hu: Közzétéve

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Ascending
hu: Növekvő

en: Descending
hu: Csökkenő

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Revision log message
hu: Változatnapló-üzenet

en: Briefly describe the changes you have made.
hu: Az elvégzett változtatások rövid leírása.
