LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Page
hy: Էջ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Ascending
hy: Ըստ աճման

en: Descending
hy: Ըստ նվազման

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Revision log message
hy: Էջի փոփոխումների տեղեկամատյանի հաղորդագրությունը:

en: Briefly describe the changes you have made.
hy: Հակիրճ նկարագրեք ձեր կատարած փոփոխությունները:
