LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Default
kk: Стандартты

en: Page
kk: Бет

en: Published
kk: Жарияланған

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған
