LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Page
ku: پەڕە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Revision log message
ku: پەیامەکانی تۆماری پێداچوونەوە
