LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: On
lv: Aktīvs

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Page
lv: Lapa

en: Off
lv: Izslēgts

en: Published
lv: Publicēts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Revision log message
lv: Revīzijas žurnāla pieraksti
