LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Page
mn: Хуудас

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн
