LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: On
mr: वर

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Page
mr: पान

en: Off
mr: बंद

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
