LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: On
ne: माथि

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध
