LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: On
nl: Aan

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Default
nl: Standaard

en: Page
nl: Pagina

en: Off
nl: Uit

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Descending
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Revision log message
nl: Logbericht van revisie

en: Briefly describe the changes you have made.
nl: Beschrijf de wijzigingen die u heeft aangebracht in het kort.
