LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Body
oc: Còs

en: On
oc: Activat

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Default
oc: Per defaut

en: Page
oc: Pagina

en: Off
oc: Desactivat

en: Published
oc: Publicat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Ascending
oc: Ascendent

en: Descending
oc: Descendent

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Revision log message
oc: Messatge del jornal de revision
