LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Body
pl: Treść

en: On
pl: Włączony

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Default
pl: Domyślny

en: Page
pl: Strona

en: Off
pl: Wyłączony

en: Published
pl: Opublikowane

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Descending
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Revision log message
pl: Informacja o nowej wersji

en: Briefly describe the changes you have made.
pl: Zwięźle opisz dokonane przez siebie zmiany.
