LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: On
pt: Habilitado

en: Search
pt: Buscar

en: Reset
pt: Redefinir

en: Default
pt: Padrão

en: Page
pt: Página

en: Off
pt: Desligado

en: Published
pt: Publicado

en: Promoted to front page
pt: Promovido para a página inicial

en: Ascending
pt: Crescente

en: Descending
pt: Decrescente

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Apply
pt: Aplicar

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: Revision log message
pt: Mensagem de registro de alterações

en: Briefly describe the changes you have made.
pt: Descreva resumidamente as mudanças feitas.
