LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: On
ro: Pornit

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Default
ro: Implicit

en: Page
ro: Pagina

en: Off
ro: Oprit

en: Published
ro: Publicat

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Ascending
ro: Crescător

en: Descending
ro: Descrescător

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Revision log message
ro: Mesaj din jurnalul de revizuire

en: Briefly describe the changes you have made.
ro: Descrieți pe scurt modificările pe care le-ați făcut.
