LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Body
sk: Text

en: On
sk: Zapnúť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Default
sk: Predvolené

en: Page
sk: Strana

en: Off
sk: Vypnúť

en: Published
sk: Zverejnené

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Revision log message
sk: Správa do záznamu revízií

en: Briefly describe the changes you have made.
sk: Stručne opíšte zmeny, ktoré ste urobili.
