LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Default
sl: Privzeto

en: Page
sl: Stran

en: Published
sl: Objavljeno

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani
