LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: On
ta: சரி

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Default
ta: இயல்பான

en: Page
ta: பக்கம்

en: Off
ta: இல்லை

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Promoted to front page
ta: முதல் பக்கத்தில் ஏற்றப்பட்டது

en: Ascending
ta: ஏறுமுகமான

en: Descending
ta: இறங்குமுகமான

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
