LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Search
te: వెతుకు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Page
te: పేజీ

en: Ascending
te: ఆరోహణ

en: Descending
te: అవరోహణ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
