LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: On
th: เปิด

en: Search
th: ค้นหา

en: Off
th: ปิด

en: Ascending
th: เรียงน้อยไปมาก

en: Descending
th: เรียงจากมากไปน้อย

en: Revision log message
th: การแก้ไขการบันทึกข้อความ

en: Briefly describe the changes you have made.
th: อธิบายการเปลี่ยนแปลงที่คุณได้ทำ
