LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Body
ur: متن

en: On
ur: آن

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Page
ur: صفحہ

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
