LocalGov Job Vacancies (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: On
vi: Bật

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Default
vi: Mặc định

en: Page
vi: Trang

en: Off
vi: Tắt

en: Published
vi: Đã công bố

en: Promoted to front page
vi: Đưa lên trang chủ

en: Ascending
vi: Tăng dần

en: Descending
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Revision log message
vi: Nhật ký tin nhắn phiên bản
