LocalGov Drupal Microsites (2.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Image
el: Εικόνα

en: Hostname
el: Όνομα υπολογιστή

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Front page
el: Αρχική σελίδα
