LocalGov Drupal Microsites (2.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Image
jv: Gambar

en: Hostname
jv: Jeneng Host

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Front page
jv: Kācā Ngajeng
