LocalGov Drupal Microsites (2.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Image
nl: Afbeelding

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Front page
nl: Voorpagina

en: Use local images for reusable media.
nl: Gebruik lokale afbeeldingen voor herbruikbare media.

en: Large 3:2 2x (1536x1024)
nl: Groot 3:2 2x (1536x1024)

en: Large 3:2 (768x512)
nl: Groot 3:2 (768x512)

en: 3:2 Image
nl: 3:2 afbeelding

en: Remote video
nl: Externe video

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
nl: Een externe video van YouTube of Vimeo.

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
nl: Een geupload bestand of document, zoals een PDF.
