LocalGov Drupal Microsites (2.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Image
nn: Bilete

en: Hostname
nn: Tenarnamn

en: Anonymous
nn: Anonym

en: Front page
nn: Framside
