LocalGov Drupal Microsites (2.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Image
ro: Imagine

en: Anonymous
ro: Anonim

en: Front page
ro: Pagina principală

en: Use local images for reusable media.
ro: Utilizați imagini locale pentru suporturi reutilizabile.
