LocalGov Drupal Microsites (2.1.0-beta6) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Image
fa: تصویر

en: Hostname
fa: نام میزبان

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Front page
fa: صفحه اول

en: Document
fa: سند

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
fa: یک فایل یا سند بارگذاری شده، مانند PDF.
