LocalGov Drupal Microsites (2.1.0-beta6) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Image
he: תמונה

en: Hostname
he: שם שרת

en: Square
he: רבוע

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Front page
he: דף הבית

en: Document
he: מסמך
