LocalGov Drupal Microsites (2.1.0-beta6) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Image
bo: པར་རིས

en: Hostname
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Front page
bo: མདུན་ངོས
