LocalGov Drupal Microsites (2.1.0-beta6) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Image
et: Pilt

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: Square
et: Ruut

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Front page
et: Avaleht

en: Document
et: Dokument

en: Use local images for reusable media.
et: Kasuta kohalikke pildifaile korduvkasutatava meedia jaoks.

en: Large 3:2 2x (1536x1024)
et: Suur 3:2 2x (1536x1024)

en: Large 3:2 (768x512)
et: Suur 3:2 (768x512)

en: Square Large
et: Suur ruut

en: Square Medium
et: Keskmine ruut

en: Square Small
et: Väike ruut

en: 3:2 Image
et: 3:2 küljesuhtega pilt

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
et: YouTube või Vimeo keskkonnas olev video.

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
et: Üles laetud fail või dokument, näiteks PDF.
