LocalGov Drupal Microsites (2.1.0-beta6) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Image
hr: Slika

en: Hostname
hr: Naziv poslužitelja

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Front page
hr: Naslovnica
