LocalGov Drupal Microsites (2.1.0-beta6) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Image
it: Immagine

en: Hostname
it: Nome host

en: Square
it: Quadrato

en: Anonymous
it: Anonimo

en: Front page
it: Prima pagina

en: Document
it: Documento
