LocalGov Drupal Microsites (2.1.0-beta6) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Image
sk: Obrázok

en: Hostname
sk: Adresa počítača

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Front page
sk: Titulná stránka
