LocalGov Drupal Microsites (4.0.0-alpha4) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Image
eo: Bildo

en: Hostname
eo: Gastiganta nomo

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Front page
eo: Ĉefpaĝo
