LocalGov Drupal Microsites (4.0.0-alpha4) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Image
es: Imagen

en: Hostname
es: Nombre del servidor

en: Square
es: Cuadrado

en: Anonymous
es: Anónimo

en: Front page
es: Página de Inicio

en: Document
es: Documento

en: Use local images for reusable media.
es: Utilice imágenes locales para elementos multimedia reutilizables.

en: Large 3:2 2x (1536x1024)
es: Largo 3:2 2x (1536x1024)

en: Large 3:2 (768x512)
es: Largo 3:2 (768x512)

en: Square Large
es: Cuadrado Grande

en: Square Medium
es: Cuadrado Medio

en: Square Small
es: Cuadrado Pequeño

en: 3:2 Image
es: 3:2 Imagen

en: Remote video
es: Video remoto

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
es: Un video almacenado remotamente en Youtube o Vimeo.

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
es: Un archivo o documento subido, como por ejemplo un PDF.
