LocalGov Drupal Microsites (4.0.0-alpha4) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Image
kk: Сурет

en: Hostname
kk: Хосттың аты

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Front page
kk: Басты бет
