LocalGov Drupal Microsites (4.0.0-alpha4) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Hostname
kn: ಅತಿಥೇಯದ ಹೆಸರು

en: Square
kn: ಚೌಕ

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ

en: Front page
kn: ಮುಖ ಪುಟ

en: Document
kn: ದಸ್ತಾವೇಜು
