LocalGov Drupal Microsites (4.3.0) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Image
ar: الصورة

en: Hostname
ar: اسم المستضيف

en: Square
ar: ميدان

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Front page
ar: الصفحة الرئيسية

en: Document
ar: وثيقة

en: Square Large
ar: مربع كبير

en: Square Small
ar: مربع صغير

en: 3:2 Image
ar: 3:2 صورة

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
ar: مقطع فيديو مستضاف عن بُعد من YouTube أو Vimeo.

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
ar: ملف أو مستند تم رفعه ، مثل ملفات بامتداد PDF.
