LocalGov Drupal Microsites (4.3.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Image
bg: Снимка

en: Hostname
bg: Име на хост

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Front page
bg: Начална страница
