LocalGov Drupal Microsites (4.3.0) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Content
id: Konten

en: Image
id: Gambar

en: Hostname
id: Nama host

en: Square
id: Kotak

en: Anonymous
id: Anonim

en: Front page
id: Halaman depan

en: Document
id: Dokumen

en: Use local images for reusable media.
id: Gunakan gambar lokal untuk media yang dapat digunakan kembali.

en: Large 3:2 2x (1536x1024)
id: Besar 3:2 2x (1536x1024)

en: Large 3:2 (768x512)
id: Besar 3:2 (768x512)

en: Square Large
id: Persegi Besar

en: Square Medium
id: Persegi Sedang

en: Square Small
id: Persegi Kecil

en: 3:2 Image
id: Gambar 3:2
