LocalGov Drupal Microsites (4.3.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Image
ku: وێنە

en: Hostname
ku: ناوی خانەخوێ

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Front page
ku: پەڕەی سەرەتا
