LocalGov Drupal Microsites (4.3.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Hostname
mr: होस्टनेम

en: Anonymous
mr: अज्ञात

en: Front page
mr: मुखपृष्ठ
