LocalGov Drupal Microsites (4.3.0) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Image
sv: Bild

en: Hostname
sv: Värdnamn

en: Square
sv: Ruta

en: Anonymous
sv: Gäst

en: Front page
sv: Startsida

en: Document
sv: Dokument

en: Use local images for reusable media.
sv: Använd lokala bilder för återanvändbara media.

en: Large 3:2 2x (1536x1024)
sv: Stor 3:2 2x (1536x1024)

en: Large 3:2 (768x512)
sv: Stor 3:2 (768x512)

en: Square Large
sv: Stor fyrkant

en: Square Medium
sv: Mellanstor fyrkant

en: Square Small
sv: Liten fyrkant

en: 3:2 Image
sv: 3:2 Bild

en: Remote video
sv: Extern video

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
sv: En externt lagrad video från YouTube eller Vimeo.

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
sv: En uppladdad fil eller ett dokument, exempelvis en PDF.
