LocalGov Drupal Microsites (4.3.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Image
vi: Ảnh

en: Anonymous
vi: Ẩn danh

en: Front page
vi: Trang nhất

en: Document
vi: Tài liệu
