LocalGov Drupal Microsites (4.5.0) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Image
da: Billede

en: Hostname
da: Værtsnavn

en: Square
da: Kvadrat

en: Anonymous
da: Anonym

en: Front page
da: Forside

en: Document
da: Dokument

en: Large 3:2 2x (1536x1024)
da: Stor 3:2 2x (1536x1024)

en: Large 3:2 (768x512)
da: Stor 3:2 (768x512)

en: Square Large
da: Stort kvadrat

en: Square Medium
da: Medium kvadrat

en: Square Small
da: Lille kvadrat

en: 3:2 Image
da: 3:2 Billede

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
da: En ekstern video fra Youtube eller Vimeo.

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
da: En uploadet fil eller dokument, f.eks. en PDF.
