LocalGov Drupal Microsites (4.5.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Image
gl: Imaxe

en: Hostname
gl: Nome do equipo anfitrión

en: Square
gl: Cadrado

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Front page
gl: Páxina de inicio
