LocalGov Drupal Microsites (4.5.0) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Content
ms: Kandungan

en: Image
ms: Imej

en: Hostname
ms: Nama hos

en: Anonymous
ms: Tanpa nama

en: Front page
ms: Laman utama
