LocalGov Drupal Microsites (4.5.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Image
oc: Imatge

en: Hostname
oc: Nom d'òste

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Front page
oc: Pagina d'acuèlh
