LocalGov Drupal Microsites (4.5.0) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Image
pl: Obraz

en: Hostname
pl: Nazwa hosta

en: Square
pl: Kwadrat

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Front page
pl: Strona główna

en: Document
pl: Dokument

en: Video URL
pl: URL Wideo

en: Use local images for reusable media.
pl: Wykorzystuje lokalne obrazy w mediach wielokrotnego użytku.

en: Large 3:2 2x (1536x1024)
pl: Duży 3:2 2x (1536x1024)

en: Large 3:2 (768x512)
pl: Duży 3:2 (768x512)

en: Square Large
pl: Kwadrat duży

en: Square Medium
pl: Kwadrat średni

en: Square Small
pl: Kwadrat mały

en: 3:2 Image
pl: 3:2 obraz

en: Remote video
pl: Zdalne wideo

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
pl: Zdalne wideo z YouTube lub Vimeo.

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
pl: Wysłany plik lub dokument, taki jak PDF.
