LocalGov Drupal Microsites (4.5.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Image
ug: سۈرەت

en: Hostname
ug: مۇلازىمېتېر نامى

en: Square
ug: تۆت چاسا

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Front page
ug: باش بەت
